2. Bölge Yaz Temel Eğitimi Tamamlandı.
2. Bölge Yaz Temel Eğitimi Tamamlandı.
Tarih: 28.4.2017 13:18:44 / 749okunma / 0yorum



Türkiye Dağcılık Federasyonunu (TDF)  tarafından 22-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Erzincan´da düzenlenen 2. Bölge Yaz Temel Eğitimi başarıyla tamamlandı.

/resimler/2017-4/28/1319334772667.jpg

Bir haftada tamamlanan 2. Bölge Yaz Temel Eğitimine Türkiye´nin çeşitli illerinden gelen 10´ u Antrenör olmak üzere toplam 133 sporcu katıldı.

Verçenik Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Gençlik Spor Kulübü Başkanı Emin Ali KALCIOĞLU, Antrenör Sahra KESKİN ve kulübümüzün 5 sporcusu 2. Bölge Yaz Temel Eğitiminde yerlerini aldılar.

/resimler/2017-4/28/1319517613115.jpg

Sporcularımızdan Halil İbrahim Bulut, Hatice Çepni, Leyla İslamoğlu, Mehmet Usta, Özcan KOPUZ Yaz Temel Eğitimlerini tamamladılar. VDDK Yönetim Kurulu olarak aşağıda adı geçen ve eğitime katılan sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

Antrenörler               :

 

S. No

Adı Soyadı

Bölgesi

1

Yusuf Canbaba

Erzincan

2

Emin Ali Kalcioğlu

Rize

3

İlhami Karatepe

Erzincan

4

Sönmez Erkaya

İstanbul

5

Şahap Eryılmaz

Niğde

6

Mehmet Hakkı Oğur

Bitlis

7

Sahra Keskin

Rize

8

Nejdet Bozkurt

Van

9

Erdal Emeç

Erzurum

10

Burak Ket

Samsun

 

 

 

Sprocular                 :

 

 

 

S. No

Adı Soyadı

Kulüp Adı

Bölgesi

1

Akın Bozdağ

ADANA GENÇLİK VE S.K DERNEGİ

Adana

2

Barış Tuncer

ADANA PROFESYONEL DOĞA VE SU SPORLARI KULÜBÜ

Adana

3

Burak KARACA

ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ

Adana

4

Emre Özmen

ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULUBÜ

Adana

5

Hacı Hasan Eltut

ADANA PROFESYONEL DOĞA VE SU SPORLARI KULÜBÜ

Adana

6

Ilyas Efe Cansu

LORUT DAGCİLİK VE DOGA SPORLARİ KLUBU DERNEGİ

Adana

7

Mehmet Sait Cantay

PROFESYONEL DOĞA VE SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ

Adana

8

Onur Şimşek

ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULUBÜ

Adana

9

Mehmet Yağci

HOPA GENCLİK VE SPOR KLUBU

Artvin

10

Uğurcan Akbıyuk

HOPA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Artvin

11

Emrullah Girgin

19 MAYIS GENÇLİK SPOR KULUBÜ

Batman

12

Kudbettin Aydın

19 MAYIS GENÇLİK SPOR KULUBÜ

Batman

13

Osman Bahar

SÜPHAN DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ

Bitlis

14

Faruk ERDAŞ

DİYARBAKIR DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Diyarbakır

15

Mehmet Fatih Aktürk

DİYARBAKIR DOĞA SPORLSRI KULÜBÜ

Diyarbakır

16

Mehmet Kadri Sencar

DİYARBAKI DOĞA SPORALARI KULÜBÜ

Diyarbakır

17

Batuhan VURAL

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ

Elazığ

18

Mehmet Zeki Yıldız

ELAZIĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

Elazığ

19

Mehtap Yavuz

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ

Elazığ

20

Ayhan Enes Işık

ERZİNCAN DAĞCILIK VE KAYAKÇILIK İHTİSAS KULÜBÜ(EDKİK)

Erzincan

21

Merve Lalbek

ERZİNCAN DAĞCILIK VE KAYAKÇILIK İHTİSAS KULÜBÜ

Erzincan

22

Ayça Kuru

DADAK DOĞA SPORLARI İHTİSAS KLUBÜ DERNEĞİ

Erzurum

23

Aykut Taşcı

ERZURUM BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİGENÇLİK SK

Erzurum

24

Büşra Şanal

ÖZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

25

Ercan Kesti

DADAK

Erzurum

26

Gülay Gürsel

ÖZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

27

Hamza Tekatlı

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SPOR KLÜBÜ

Erzurum

28

Kadir Kadirli

DOĞU EKSTREM SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

29

Nurhak Tekin

DADAK

Erzurum

30

Osman KORKMAZ

DADAK

Erzurum

31

Özlem Sabahat Cümen

ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Erzurum

32

Semihanur Kaya

DOĞU EKSTREM SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

33

Tahsin LATİFOĞLU

DADAK DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ

Erzurum

34

Yasin Cömert

DADAK DOĞA SPORLARI

Erzurum

35

Yonca Ezgi Çavdar

ÖZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Erzurum

36

Eray Eraydın

ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

37

Fatma Betül Çetinkaya

DADAK DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ

Erzurum

38

Oktay Karakuş

DOĞU EKSTREM SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

39

Ülkü Kader Gemci

DADAK DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ

Erzurum

40

Bilal Öztürk

ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

41

Onur Anıl Şeker

ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

42

Sadık KArdaş

ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Erzurum

43

Mücahid CALAP

GİRESUN GENÇLİK S.K DERNEĞİ

Giresun

44

Adem DEMİR

KUZEY 1923 DAĞCILIK FEDERASYONU

Gümüşhane

45

Merve Vuslat Semanur Yetgin

GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Gümüşhane

46

Ramazan Aslan

GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE S.K.DERNEĞİ

Gümüşhane

47

Seyfullah Özata

GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE S.K. DERNEĞİ

Gümüşhane

48

Gülizar Harmancı

VETERANLAR DOĞA SPORLARI S.K DERNEĞİ

Hakkari

49

Harun KARA

EGE GENÇLİK VE S.K DERNEGİ

Hatay

50

Şerafeddin Kaya

FERDİ SPORCU

Hatay

51

Hüseyin Yıldız

İSKENDER IĞDIR AĞRI DAĞI DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ

Iğdır

52

Ali Temur

ELBİSTAN DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Kahramanmaraş

53

Fahri Yılmaz

KAHRAMANMARAŞ BERİT DAĞCILIK ARA KURTARMA VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Kahramanmaraş

54

Melek Karamehmetoğulları

KAHRAMANMARAŞ BERİT DAĞCILIK ARAMA KURTARMA VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Kahramanmaraş

55

Mikail Koç

ELBİSTAN DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Kahramanmaraş

56

Serkan Karabulut

ELBİSTAN DAĞCILIK VE DOĞ SPORLARI KULÜBÜ

Kahramanmaraş

57

Aydın Demir

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KLUBÜ DERNEĞİ

Kayseri

58

Ayşen Dilşat Hak

HACILAR ARAMA KURTARMA HAVACILIK DAĞCILIK VE KIŞ SPORLARI KULÜBÜ

Kayseri

59

Bahadır Genç

HACILAR ERCİYES GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ

Kayseri

60

Bahadır Yaman

KAYSERİ DAĞCILIK İHTİSAS KLÜBÜ

Kayseri

61

Bilal Karatekin

HACILAR ERCİYES GENÇLİKVE S.K DERNEĞİ

Kayseri

62

Erdal Yalçın

KAYSERİ DAĞCILIK İHTİSAS KULÜBÜ

Kayseri

63

Hatice Kuş

HACILAR ARAMA KURTARMA HAVACILIK DAĞCILIK VE KIŞ SPORLARI KLÜBÜ

Kayseri

64

Hüseyin Yavuz Hırçın

KAYSERİ DAĞCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

Kayseri

65

Mehmet Alperen Sunca

HACILAR ERCİYES GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ

Kayseri

66

Metin Çitak

K2 DAĞCILIK VE KAYAK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

Kayseri

67

Nagihan Bereket

HACILAR ARAMA KURTARMA HAVACILIK DAĞCILIK VE KIŞ SPORLARI KLÜBÜ

Kayseri

68

Samet Saygılı

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KLUBÜ DERNEĞİ

Kayseri

69

Semih Çakmak

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KLUBÜ DERNEĞİ

Kayseri

70

Şeyma Çetin

HACILAR ERCİYES GENÇLİK VE SPOR KLÜPÜ DERNEĞİ

Kayseri

71

Yasemin Özdemir

HACILAR GENÇLİK VE S.K DERNEĞE

Kayseri

72

Cihan Yekta Toktaş

MALATYA GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ

Malatya

73

Ezgi Yılmaz

MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE S.K. DERNEĞİ

Malatya

74

Kamil Tanrıöver

MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ

Malatya

75

Abdullah Temir

NİĞDE ATATÜRK ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Niğde

76

Hikmet İçel

NİĞDE ATATÜRK ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Niğde

77

Osman Kemal Balaban

DİREKTAŞ DAĞCILIK İHTİSAS S.K. DERNEĞİ

Niğde

78

Emriye Seferoğlu

ORDU DAĞCILIK KULÜBÜ

Ordu

79

Fatma Boşcu Şahin

ORDU DAĞCILIK KULÜBÜ

Ordu

80

İbrahim Polat Kırca

ORDU DAĞCILIK KULÜBÜ

Ordu

81

Mahmudullah Oymak

ORDU DAĞCILIK KULÜBÜ

Ordu

82

Mahmut Şahin

ORDU DAĞCILIK KULÜBÜ

Ordu

83

Halil İbrahim Bulut

VERÇENİK DĞCILIK İHTİSAS SPOR KULUNÜ

Rize

84

Hatice Çepni

VERÇENİK DAĞCILIK VE İHTİSAS KULÜBÜ

Rize

85

Leyla İslamoğlu

VERÇENİK DAĞCILIK VE İHTİSAS KULÜBÜ

Rize

86

Mehmet Usta

VERÇENİK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Rize

87

Özcan KOPUZ

VERÇENİK DAĞCILIK İHTİSAS SP. KULÜBÜ

Rize

88

Ümit Karaman

DOKADAK

Rize

89

Ardacan Özener

SAMSUN DAĞCILIK KLUBÜ

Samsun

90

Ayhan Yakar

SAMSUN DAĞCILIK KULÜBÜ DERNEĞİ

Samsun

91

Can Nacar

ONDOKUZ MAYIS DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Samsun

92

Ercüment Gümüş

SAMSUN DAĞCILIK KULUBU

Samsun

93

Faruk Karaduman

SAMSUN DAĞCILIK KULÜBÜ

Samsun

94

Gamze Bardakçı

SAMSUN DAĞCILIK KULÜBÜ

Samsun

95

Gökhan Duacı

SAMDAK

Samsun

96

Merve Yıldırım

SAMSUN DAĞCILIK KULÜBÜ DERNEĞİ

Samsun

97

Selin Çöl Yakar

SAMSUN DAĞCILIK KULÜBÜ DERNEĞİ

Samsun

98

Tunç Semerci

SAMSUN DAĞCILIK KLÜBÜ

Samsun

99

Ümmiye Elif Demirel

SAMSUN DAĞCILIK KULÜBU DERNEĞİ

Samsun

100

Yiğit Kara

SAMSUN DAĞCILIK KLÜBÜ

Samsun

101

Duruşhan Cömert

SİVDAK

Sivas

102

Murat ÖNK

HOBY SPOR KLÜBÜ

Sivas

103

Mustafa Kamil Reyhan

SİVAS DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Sivas

104

Zeynep Cengil

ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ S. K. DERNEĞİ

Sivas

105

Abdurrahman Altuntaş

UZUNGÖL DOĞA SPORLARI ADRENALİN KULÜBÜ

Trabzon

106

Ali Serhat Arz

İDMANOCAĞI SPORKLÜBÜ

Trabzon

107

Asena Şule Kamber

TRABZON DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ

Trabzon

108

İbrahim Halil Kardaş

TRABZON DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI İHTİSAS KULÜBÜ

Trabzon

109

Kaan DİNÇ

TRABZON DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI İHTİSAS KÜLÜBÜ

Trabzon

110

Sinan Özen

ZİGANA DOĞASPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Trabzon

111

Uğur SAĞIROĞLU

TRABZON DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI İHTİSAS KÜLÜBÜ

Trabzon

112

Ulaşcan Kuş

TRABZON TENİS DAĞCILIK KAYAK İHTİSAS KULÜBÜ

Trabzon

113

Ali Buzkurt

VADİ DOĞA SPORLARI ARARMA KURTARMA GSK

Van

114

Elif GÜL

VADİ DOĞA SPORLARI ARAMA KURTARMA GENÇLİK VE S. K. DERNEĞİ

Van

113

Ergin Yıldırımçakar

VADİ DOĞA SPORLARI ARAMA KURTARMA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ

Van

114

Erman Yaman

VADİ DOĞA SPORLARI ARAMA KURTARMA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ

Van

115

Hanzade Alpay

PATİKA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Van

116

Hayriye Tanin

PATİKA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Van

117

İbrahim Ergül

VADİ DOĞA SPORLARI ARAMA KURTARMA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ

Van

118

Mehmet Gani Dalkılıç

PATİKA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ(VAN)

Van

119

Selami Kutluğ

VADİ DOĞA SPORLARI ARAMA KURTARMA GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ

Van

120

Serap Yorgun

PATİKA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Van

121

Selin Bayburt

YENİ ÖZVAN GENÇLİK S.K. DERNEĞİ

Van

122

Zülal Arıkan

VADİ DOĞA SPORLARI ARAMA KURTARMA GENÇLİK VE S.K.DERNEĞİ

Van

123

Mehmet Baytaş

PATİKA DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

Van

 










Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Bölge Temel Eğitimi Tamamlandı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
12. Geleneksel Ekrem Orhon Anısına Ovit Zirve Tırmanışı
12. Geleneksel Ekrem Orhon Anısına Ovit Zirve Tırmanışı
12. Geleneksel Ekrem Orhon Anısına Ovit Zirve Tırmanışı
Fındıklı Mzuğu (Sulak) Köyü etkinliğimizi tamamladık.
Fındıklı Mzuğu (Sulak) Köyü etkinliğimizi tamamladık.
Fındıklı Mzuğu (Sulak) Köyü etkinliğimizi tamamladık.
Fındıklı Mzuğu (Sulak) Köyü´ne Gidiyoruz...
Fındıklı Mzuğu (Sulak) Köyü´ne Gidiyoruz...
Fındıklı Mzuğu (Sulak) Köyü´ne Gidiyoruz...
Petran, Garzavan, Kaban Etkinliğimizden Kareler
Petran, Garzavan, Kaban Etkinliğimizden Kareler
Petran, Garzavan, Kaban Etkinliğimizden Kareler
VDDK Ailesi Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu
VDDK Ailesi Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu
VDDK Ailesi Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu
KAVRUN YAYLASINA İFTARA GİDİYORUZ.
KAVRUN YAYLASINA İFTARA GİDİYORUZ.
KAVRUN YAYLASINA İFTARA GİDİYORUZ.
Tortum Şelalesi Gezimiz
Tortum Şelalesi Gezimiz
Tortum Şelalesi Gezimiz
Tonya-Kadıralak Yaylası Gezimiz
Tonya-Kadıralak Yaylası Gezimiz
Tonya-Kadıralak Yaylası Gezimiz
Dağların Oğlu Bülent Erkan´la Söyleşi ve Belgesel Gösterisi
Dağların Oğlu Bülent Erkan´la Söyleşi ve Belgesel Gösterisi
Dağların Oğlu Bülent Erkan´la Söyleşi ve Belgesel Gösterisi
ÇAMLIHEMŞİN KONAKLARINA KÜLTÜR GEZİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
ÇAMLIHEMŞİN KONAKLARINA KÜLTÜR GEZİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
ÇAMLIHEMŞİN KONAKLARINA KÜLTÜR GEZİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK.
Hemşin Bahçeli Konakları´na Gidiyoruz.
Hemşin Bahçeli Konakları´na Gidiyoruz.
Hemşin Bahçeli Konakları´na Gidiyoruz.
Yoğun İstek Üzerine Atabarı Kayak Merkezine Gidiyoruz.
Yoğun İstek Üzerine Atabarı Kayak Merkezine Gidiyoruz.
Yoğun İstek Üzerine Atabarı Kayak Merkezine Gidiyoruz.
Eski Gümüşhane ve Karaca Mağarası Etkinliğimiz.
Eski Gümüşhane ve Karaca Mağarası Etkinliğimiz.
Eski Gümüşhane ve Karaca Mağarası Etkinliğimiz.
Çanakkale Şehitlerini Anma Zirve Tırmanışı faaliyetini tamamlandık.
Çanakkale Şehitlerini Anma Zirve Tırmanışı faaliyetini tamamlandık.
Çanakkale Şehitlerini Anma Zirve Tırmanışı faaliyetini tamamlandık.
Yeşilay Haftasında Doğa Yürüyüşü Gerçekleştirdik.
Yeşilay Haftasında Doğa Yürüyüşü Gerçekleştirdik.
Yeşilay Haftasında Doğa Yürüyüşü Gerçekleştirdik.
Yeşilay Haftası´nda Uzungöl Yaylalarına Gidiyoruz.
Yeşilay Haftası´nda Uzungöl Yaylalarına Gidiyoruz.
Yeşilay Haftası´nda Uzungöl Yaylalarına Gidiyoruz.
TDF Kış Gelişim Eğitimi Başarılı Bir Şekilde Sona Erdi.
TDF Kış Gelişim Eğitimi Başarılı Bir Şekilde Sona Erdi.
TDF Kış Gelişim Eğitimi Başarılı Bir Şekilde Sona Erdi.
Artvin-Atabarı Kayak Merkezi Etkinliğimiz.
Artvin-Atabarı Kayak Merkezi Etkinliğimiz.
Artvin-Atabarı Kayak Merkezi Etkinliğimiz.
VDDK 10. Petran Kayak Lazboard Kar Şenliğinde
VDDK 10. Petran Kayak Lazboard Kar Şenliğinde
VDDK 10. Petran Kayak Lazboard Kar Şenliğinde
10. Petran Kayak Şenliğine Gidiyoruz
10. Petran Kayak Şenliğine Gidiyoruz
10. Petran Kayak Şenliğine Gidiyoruz
Petran- Meles (Çifteköprü) Kar Yürüyüşümüzü Gerçekleştirdik.
Petran- Meles (Çifteköprü) Kar Yürüyüşümüzü Gerçekleştirdik.
Petran- Meles (Çifteköprü) Kar Yürüyüşümüzü Gerçekleştirdik.
Petran-Meles (Çifteköprü) Kar Yürüyüşü ve Hamsi Şöleni
Petran-Meles (Çifteköprü) Kar Yürüyüşü ve Hamsi Şöleni
Petran-Meles (Çifteköprü) Kar Yürüyüşü ve Hamsi Şöleni
VDDK Sarıkamış Şehitleri Anma Tırmanışı´nda
VDDK Sarıkamış Şehitleri Anma Tırmanışı´nda
VDDK Sarıkamış Şehitleri Anma Tırmanışı´nda
VDDK Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.
VDDK Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.
VDDK Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.
DOLAR
3.7719
EURO
4.5155
ALTIN
0
BIST
0
 
Rize için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:48 07:34 12:30 14:50 17:08 18:42
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Emanet ehline verilmez ise, o topluluğun kıyameti yakındır..

Hz. Muhammed
-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3
Label

Label
Biyografi
Tüm Biyografiler
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ